10.05.2014

Inna Kobieta

Opis : Żona i kochanka tego samego mężczyzny odkrywają, że on zdradza je z trzecią kobietą. Trzy kobiety łączą swe siły, by dać mu nauczkę...

Gatunek: komedia
Polska premiera: 25 kwietnia 2014

Nasza recenzja:

Film opowiada historię trzech kobiet i jednego mężczyzny. Facet to niezły playboy, a kasę zarabia na niezłych przekrętach. Żadna z kobiet nie wiedziała o swoim istnieniu, aż do pewnego czasu... Postanawiają zawrzeć pakt o nieagresji i wspólnej zemście na naszym bohaterze.
Film to przestroga dla panów którzy lubią zdradzać swoje kobiety. Możemy zobaczyć podstawowe, ale i zarazem nowe pomysły na zemstę kobiet na facecie.
Komedia jest mega zabawna. Można się uśmiać co nie miara. Każda scena jest świetnie zagrana przez genialną obsadę aktorską, a ścieżka dźwiękowa łatwo wpada w ucho. Może i powstało już mnóstwo komedii o zdradzonej żonie czy o młodych, pięknych kobietach zakochujących się w facecie po czterdziestce z kasą, jednak ten film to coś zupełnie innego i na swój sposób orginalnego.  Czy wyobrażacie sobie film albo realistyczną scenę gdzie zdradzona żona próbuje zakuplować się z kochanką swojego męża? My właśnie sobie czegoś takiego nie potrafimy wyobrazić. Wszystko w tym filmie jest orginalne w swojej nieorginalności. Obsada jak już wcześniej było wspomniane jest genialna, świetnie dobrane plenery oraz same kwestie bohaterów. Reżyser spisał się na złoty medal :D Myślę, że jeszcze nie raz wrócimy do tego filmu ;p  Was serdecznie zapraszamy do kin abyście sami się mogli przekonać :)

Brak komentarzy: